Mettre a Table — Porselein, bestek, glaswerk en keukeninventaris voor de horeca.

Mettre a Table — servies voor de horeca.
Mettre-squeeze

Radici Buffet System

Sambonet
//
Buffetpresentatie

Radici Buffet System

Radici Buffet System is een modulair en innovatief buffetsysteem, ontworpen en ontwikkeld in Italië. Het is een uitgebreid en flexibel systeem dat zowel in functionaliteit als in stijl volledig aanpasbaar is.

Met een rijke collectie mooie en functionele gekoelde en verwarmde presentatieplateaus, displays, stands, plateaus, borden, schalen, manden en dispensers, biedt het systeem een buffetoplossing voor elke accommodatie en toepassing.

  • Superieur ontwerp & kwaliteitsniveau
    zoals u van Sambonet gewend bent
  • Aanpasbare stijl,
    door een veelvoud aan kleuren, vormen en materialen
  • Modulair & aanpasbaar
    aan elk menu, elke ruimte en elke display setting.
  • De nieuwste innovatieve productietechnieken:
    o.a. laser- en watersnijwerk en een vouwmachine

Interesse in het Radici Buffet System? Neem contact met ons op via info@mettre-a-table.com of +31 (0)6 5523 3472.

 

Radici-buffetsysteem-header

Interesse in de producten van Sambonet?

Bent u op zoek naar een specifiek product? Bekijk dan hier de Sambonet productcatalogus. Wilt u liever persoonlijk advies? Dan ontvangen we u graag in onze showroom in Tilburg. We kunnen ook met onze ‘mobiele showroom’ bij u langskomen.

Plan hiervoor een afspraak via ons contactformulier, of neem contact met ons op via info@mettre-a-table.com.

sambonet-catalogus_2025